Steven 26.05.2012
In de zesde ronde van het clubkampioenschap heeft Tim zijn voorsprong op Steven en Bart kunnen uitbreiden, met hulp van Johan. Tim won immers zijn partij tegen Steven, en Bart moest de duimen leggen voor Johan. Luc heeft zijn eerste winst binnengehaald, door een licht geëmotioneerde Jan-Dries mat te zetten. Tim staat nu comfortabel alleen aan de leiding en is goed op weg zijn titel van clubkampioen te verlengen.
In de tweede reeks won Laurent overtuigend van Marcus. De partij Patrick – Maxim was reeds vorige week gespeeld, hier won Maxim. De strijd in de tweede reeks beloofd spannend te worden, Laurent en Maxim staan beiden aan de leiding met 3.5 punten. Sylvin kan hier evenwel nog aansluiting vinden, na het inhalen van zijn partij tegen Marcus? Ook het onderling duel Laurent – Maxim kan hier mogelijk beslissend zijn.
Steven 04.05.2026
Arne neemt in de Masters ondertussen de maat van zowel Tim als Stief, en zet zich samen met Maurice op…
Lees meer
19 november 2021 @ 20:00
1
Vanavond gaan we nog een keer van de gangbare schaak-paden, en spelen we een variantenkampioenschap. Jullie mogen de avond zelf (of in de commentaren) aangeven welke variant jullie verkiezen.
Lees meer
Kampioenschap in gesloten reeksen op basis van ELO. De partijen tellen mee voor elo-verwerking!
Inschrijven kan tot uiterlijk vrijdag 28 maart!