Clubkampioenschap – R8

Steven      08.06.2013

In de achtste ronde van het clubkampioenschap hebben Tim en Steven hun partijen tegen respectievelijk Sylvin en Maxim, gewonnen.
De partij Tim – Sylvin was eerst gedaan. Hoewel onze erevoorzitter vooraf duidelijk maakte dat hij wou winnen op zettenaantal, was de partij reeds gedaan voor zet 20… duidelijk afgesproken werk als je het mij vraagt! 😉
Maxim had zich goed voorbereid op Steven en toverde een spannende Sveshnikov variatie op het bord met het stukoffer 11. Lxb5. Een niet onbekende variant, maar achter het bord de betere voortzetting vinden met zwart was allesbehalve evident voor Steven. Uiteindelijk kregen beide spelers enkele kansen in het middenspel, maar werd een tactische fout Maxim fataal in het verre eindspel, waarbij de toren niet meer opgewassen bleek tegen 2 ver gevorderde vrijpionnen.
Uitslagen, klassement en partijen zijn beschikbaar onder het tabblad Clubkamp. Om de partijen te bekijken is inloggen vereist!

Reactie

Meer schaakstukken over clubkampioenschap

ck blitz 2

Clubkampioenschap Blitz

17 november @ 20:00

Clubkampioenschap blitz. We starten om 20u15, wees zeker tijdig (20u) aanwezig in het clublokaal. De winnaar mag zich één jaar clubkampioen blitz noemen.

Lees meer
IMG 4028

Clubkampioenschap 2023 – feedback gevraagd

Steven     17.06.2023     1

’t Zit erop. Stief is ongeslagen clubkampioen geworden in deze eerste versie volgens Amerikaans systeem. Nogmaals Proficiat Stief! Wat vonden…

Lees meer
IMG 3854

Clubkampioenschap ronde 9 – Stief is clubkampioen!

Steven     10.06.2023     6

Op basis van de puntentelling in het Amerikaans systeem, is een verschil van meer dan 100 punten overbruggen onmogelijk. Stief is mathematisch zeker van zijn titel, de anderen mogen nog vechten voor de kruimels. Proficiat Stief!

Lees meer