Steven 02.07.2016
Op dinsdag 28 juni organiseerde de Liga Antwerpen haar tweede sessie in het kader van sportpsychologie.
De lezing ’emotie en emotiemanagement’, gegeven door professor Bert De Cuyper bleek opnieuw een boeiende en leerrijke ervaring. Tijdens de lezing waren er heel wat verwijzingen en projectie naar de schaakwereld. Bij heel wat deelnemers (in totaal waren er meer dan 30 aanwezigen vanuit verschillende Vlaamse kringen) werden deze aangehaalde issues als zeer herkenbaar geduid.
Lees meer op http://www.schaakliga-antwerpen.be/lezing-2-emotie-en-emotiemanagement-door-professor-bert-de-cuyper/
12 maart @ 20:00
Vierde en laatste speeldag van het online clubkampioenschap 2021. Wie houdt Maurice van zijn titel? En kan Matei de 0 houden?
Lees meerSteven 02.01.2020
Het is mogelijk om de events die in onze kalender staan, automatisch te ontvangen in bv. een Google Agenda. Om…
Lees meerSteven 05.03.2021
Stief loopt in na winst tegen Maurice. Lars sluit aan in reeks 1. Matei staat afgetekend aan de leiding in reeks 2 en beslist zelf over zijn titel tijdens speeldag 4.
Lees meerParingen & uitslagen van het clubkampioenschap 2021.
Lees meer
Reactie