Provinciaal Jeugdkampioenschap: eindstanden

Johan      12.11.2014

In totaal deden drie jeugdspelers van Rokade Westerlo mee, namelijk: Wynants Elias bij de min 10-jarige en Maxim en Dries in de groep -18 en – 20 jarige.

Elias behaalde een mooie achtste plaats op 18 deelnemers met een score van 4.0/7. Proficiat, een schitterende prestatie!!!

Eindklassement bij de min 10 jarigen
Naam ELO V/M Geboorte Club Ptn Buch
BC1 S B Res
1 Dardha Daniel (1695N) M 01-10-2005 Hoboken 7.0/7 0.0
0.0 0.00 0.0
2 Raats Joppe (1268N) M 11-05-2005 Brasschaat 6.0/7 0.0
0.0 0.00 0.0
3 Beukema Constantijn (1251N) M 29-06-2005 Schoten 5.0/7 0.0
0.0 0.00 0.0
4 Knockaert Milo ( 0 ) M 27-10-2006 Mechelen 4.0/7 29.5
28.5 0.00 0.0
5 Follesa Enrico ( 0 ) M 21-09-2006 Temse 4.0/7 29.5
27.5 0.00 0.0
6 Vande Ginste Simon ( 0 ) M 14-04-2006 Brasschaat 4.0/7 29.5
26.5 0.00 0.0
7 Schrevens Simon ( 0 ) M 01-01-2005 Hoboken 4.0/7 26.0
0.0 0.00 0.0
8 Wynants Elias ( 0 ) M 15-07-2006 Westerlo 4.0/7 25.5
0.0 0.00 0.0
9 Pattyn William ( 0 ) M 16-12-2006 Hoboken 3.5/7 24.5
0.0 0.00 0.0
10 Belmahi Haroun ( 0 ) M 01-12-2005 TSMechelen 3.5/7 21.5
0.0 0.00 0.0
11 Wibowo Kevin ( 0 ) M 21-11-2005 Mechelen 3.0/7 25.0
0.0 0.00 0.0
12 Hasandocaj Robeen ( 0 ) M 19-08-2005 Brasschaat 3.0/7 24.5
0.0 0.00 0.0
13 Lopes Cardoso Miguel ( 0 ) M 04-04-2006 Temse 3.0/7 20.0
0.0 0.00 0.0
14 Tielens Lotte ( 0 ) V 01-09-2005 Schoten 3.0/7 19.5
0.0 0.00 0.0
15 Ashu Egbe Emanuel ( 0 ) M 29-12-2006 Mechelen 2.0/7 19.5
0.0 0.00 0.0
16 Morote Luna ( 0 ) V 04-02-2006 TSMechelen 2.0/7 18.0
0.0 0.00 0.0
17 Moelants Xiebe ( 0 ) M 23-05-2005 Mechelen 1.0/7 19.0
0.0 0.00 0.0
18 Nees Aiko ( 0 ) M 09-01-2006 Mechelen 1.0/7 17.5
0.0 0.00 0.0

Dries legde beslag op de 7de plaats met 3.0/7 en Maxim veroverde de 5de plaats met 4.0/7. Goed gedaan mannen!!!

Eindklassement Reeks -18 en -20 jarigen
Naam ELO V/M Geboorte Club Ptn Buch
BC1 S B Res
1 Lee Deon (2051N) M 10-09-1999 Mechelen 6.0/7 0.0
0.0 0.00 0.0
2 Slagter Maxim (1605N) M 08-10-1998 Brasschaat 5.0/7 28.5
0.0 0.00 0.0
3 Verhasselt Karsten (2022N) M 06-06-1996 TSMechelen 5.0/7 23.0
0.0 0.00 0.0
4 Terryn Ezra (1718N) M 10-08-1997 Borgerhout 4.5/7 0.0
0.0 0.00 0.0
5 Vanlommel Maxim (1551N) M 06-10-1997 Westerlo 4.0/7 0.0
0.0 0.00 0.0
6 Blommaert Laura (1334N) V 04-11-1996 Temse 3.0/7 25.0
0.0 0.00 0.0
7 Beheydt Dries (1372N) M 05-05-1998 Westerlo 3.0/7 23.0
0.0 0.00 0.0
8 Barsegjan Anusavan (1470N) M 13-07-1998 Mechelen 3.0/7 22.5
0.0 0.00 0.0
9 Blommaert Robin (1343N) M 05-07-1998 Temse 1.0/7 0.0
0.0 0.00 0.0
10 Cools Arno ( 0 ) M 29-06-1998 Temse 0.5/7 0.0
0.0 0.00 0.0

Reactie

Meer schaakstukken over jeugd

Belgische jeugdkampioenschappen

9 mei @ 08:00

Turnhout Deelnemers

Lees meer
lichtjeswandeling 2024 A4

Rokade’s Magische Lichtjeswandeling

17 februari @ 18:00

    1

Rokade Westerlo organiseert dit jaar zijn eerste Rokade’s Magische lichtjeswandeling. Een wandeling gericht op jong in de omgeving van Westerlo. Start en einde zijn voorzien aan Café ’t Centrum.

Lees meer

Jeugdschaakcriterium Zottegem

11 november @ 10:00

https://sites.google.com/view/vlaams-jeugdschaakcriterium/homepage

Lees meer

Jeugdschaakcriterium Turnhout

1 november @ 10:00

https://sites.google.com/view/vlaams-jeugdschaakcriterium/homepage

Lees meer