Steven 10.11.2018
Gisteren ging het WK schaken 2018 van start, dit jaar neemt Carlsen het op tegen uitdager Fabiano Caruana. In ronde 1 koos Carlsen er voor om te starten met zwart, en zag hij zich na een lange partij met wederzijdse kansen en licht voordeel voor Carlsen op het einde, genoodzaakt een remise te nemen.
De partijen zijn live te volgen via de officiële website, en starten om 15u GMT, dat is 16u onze tijd. Live analyse is eveneens beschikbaar – gebruik hiervoor: https://www.chess.com/wcc2018
Officiële website: https://worldchess.com/
Voor zover ik weet, worden de persconferenties nergens officieel gestreamed. Je kan ze wel terugvinden op Youtube.
De partijen volg ik dan weer op Chess24, hier krijg je er gratis analyse bij van Grischuk en Svidler. — Maxim
Stief
17.11.2018 - 14:40Grischuk, zalige commentator 🙂
Qua stijl en karakter ben ik een Caruana-fan. Anderzijds, het schaken kan natuurlijk een icoon als Carlsen gebruiken, die mogelijk de schaakwereld voor decennia kan domineren.
Steven
11.11.2018 - 19:01Thx Maxim – die had ik zelf niet gevonden. Op chess.com is er overigens ook analyse inbegrepen.
Maxim
11.11.2018 - 10:59Voor zover ik weet, worden de persconferenties nergens officieel gestreamed. Je kan ze wel terugvinden op Youtube.
De partijen volg ik dan weer op Chess24, hier krijg je er gratis analyse bij van Grischuk en Svidler.