Stief is clubkampioen Blitz 2022

Steven      03.12.2022

Eindklassement

#NaamELO#Part.PtnTot.PerfOR#WinSBKoya# Z
1Gijsen, Stief22251111.026901055.005.05
2Peeters, Tim2005119.02062840.003.05
3Bellens, Steven2007117.018941.0632.002.05
4Govoreanu, Matei1912117.018851.0629.002.05
5Van Dyck, Marc1965117.018871.0629.001.05
6Gorts, Sven1883116.01813526.502.05
7De Vet, Sylvin1544115.016981.0418.501.05
8Vanlommel, Maxim1694115.017280.0421.502.05
9Reypens, Jan-Dries1575114.016331.0314.001.05
10Claes, Luc1718114.016530.0314.000.05
11Grossen, Jelle0111.0105300.500.05

Uitslagen

Ronde 1

1Bellens, Steven1-0Grossen, Jelle
2Peeters, Tim1-0De Vet, Sylvin
3Van Dyck, Marc1-0Reypens, Jan-Dries
4Govoreanu, Matei0-1Vanlommel, Maxim
5Gorts, Sven1-0Claes, Luc
 Gijsen, Stief1Bye

Ronde 2

1Vanlommel, Maxim1-0Gorts, Sven
2Reypens, Jan-Dries0-1Govoreanu, Matei
3De Vet, Sylvin0-1Van Dyck, Marc
4Grossen, Jelle0-1Peeters, Tim
5Gijsen, Stief1-0Bellens, Steven
 Claes, Luc1Bye

Ronde 3

1Peeters, Tim0-1Gijsen, Stief
2Van Dyck, Marc1-0Grossen, Jelle
3Govoreanu, Matei1-0De Vet, Sylvin
4Gorts, Sven0-1Reypens, Jan-Dries
5Claes, Luc1-0Vanlommel, Maxim
 Bellens, Steven1Bye

Ronde 4

1Reypens, Jan-Dries1-0Claes, Luc
2De Vet, Sylvin0-1Gorts, Sven
3Grossen, Jelle0-1Govoreanu, Matei
4Gijsen, Stief1-0Van Dyck, Marc
5Bellens, Steven1-0Peeters, Tim
 Vanlommel, Maxim1Bye

Ronde 5

1Van Dyck, Marc1-0Bellens, Steven
2Govoreanu, Matei0-1Gijsen, Stief
3Gorts, Sven1-0Grossen, Jelle
4Claes, Luc1-0De Vet, Sylvin
5Vanlommel, Maxim1-0Reypens, Jan-Dries
 Peeters, Tim1Bye

Ronde 6

1De Vet, Sylvin1-0Vanlommel, Maxim
2Grossen, Jelle0-1Claes, Luc
3Gijsen, Stief1-0Gorts, Sven
4Bellens, Steven1-0Govoreanu, Matei
5Peeters, Tim1-0Van Dyck, Marc
 Reypens, Jan-Dries1Bye

Ronde 7

1Govoreanu, Matei0-1Peeters, Tim
2Gorts, Sven1-0Bellens, Steven
3Claes, Luc0-1Gijsen, Stief
4Vanlommel, Maxim1-0Grossen, Jelle
5Reypens, Jan-Dries0-1De Vet, Sylvin
 Van Dyck, Marc1Bye

Ronde 8

1Grossen, Jelle0-1Reypens, Jan-Dries
2Gijsen, Stief1-0Vanlommel, Maxim
3Bellens, Steven1-0Claes, Luc
4Peeters, Tim1-0Gorts, Sven
5Van Dyck, Marc0-1Govoreanu, Matei
 De Vet, Sylvin1Bye

Ronde 9

1Gorts, Sven1-0Van Dyck, Marc
2Claes, Luc0-1Peeters, Tim
3Vanlommel, Maxim0-1Bellens, Steven
4Reypens, Jan-Dries0-1Gijsen, Stief
5De Vet, Sylvin1-0Grossen, Jelle
 Govoreanu, Matei1Bye

Ronde 10

1Gijsen, Stief1-0De Vet, Sylvin
2Bellens, Steven1-0Reypens, Jan-Dries
3Peeters, Tim1-0Vanlommel, Maxim
4Van Dyck, Marc1-0Claes, Luc
5Govoreanu, Matei1-0Gorts, Sven
 Grossen, Jelle1Bye

Ronde 11

1Claes, Luc0-1Govoreanu, Matei
2Vanlommel, Maxim0-1Van Dyck, Marc
3Reypens, Jan-Dries0-1Peeters, Tim
4De Vet, Sylvin1-0Bellens, Steven
5Grossen, Jelle0-1Gijsen, Stief
 Gorts, Sven1Bye

Johan
04.12.2022 - 22:52

Proficiat Stief. Wederom een super prestatie!

Beantwoorden
Pieter
04.12.2022 - 20:51

Knap Stief!

Beantwoorden

Reactie

Meer schaakstukken over blitz clubkampioenschap 2022

ck blitz 2

Clubkampioenschap Blitz

2 december 2022 @ 20:00

Clubkampioenschap blitz. We starten om 20u15, wees zeker tijdig (20u) aanwezig in het clublokaal. De winnaar mag zich één jaar clubkampioen blitz noemen.

Lees meer
rw online blitz 20221118

Maurice wint online blitz

Steven     19.11.2022

Maurice won gisteren overtuigend de online Blitz. Een delegatie van 11 Rokadisten maakten er een gezellig avond van. Het deelnemersveld…

Lees meer
ck blitz 2

Blitz online speeldag II

18 november 2022 @ 20:15

Online blitz kampioenschap. 5’+3”, lichess.org. Het is ook mogelijk met je computer / telefoon / tablet naar het clublokaal te komen en daar te spelen.

Lees meer
rapid marc e1667206493878

Marc is Clubkampioen Rapid 2022!

Steven     31.10.2022     5

Marc is onze nieuwe Clubkampioen Rapid! Hieronder vinden jullie alle uitslagen en eindklassement terug. In de foto sectie kunnen jullie enkele sfeerbeelden bekijken.

Lees meer