Marc is Clubkampioen Rapid 2022!

Steven      31.10.2022

Titeldrager Stief moest forfait geven voor het kampioenschap dit jaar. De weg lag zo open voor de mindere goden om zich van hun beste kant te laten zien. In een spannende speel-zondag, kroonde Marc zich verdiend tot nieuwe Clubkampioen Rapid! Proficiat Marc. Met 6.5/7 moest hij enkel tegen Steven een half puntje toegeven.

Bart zette zich na winst tegen Steven op een solide tweede plaats. Steven vervolledigt de top drie.

Dikke proficiat aan alle deelnemers. In de foto-sectie vinden jullie enkel sfeerbeelden terug van het toernooi.

Onderaan het klassement, en de uitslagen per ronde.

Klassement

#NaamElo#Part.PtnTot.PerfB Cut1BuchSBVsch.OR
1Van Dyck, Marc196576.5214028.0031.0028.2526.0
2Theys, Bart191176.0202628.5031.5025.0025.0
3Bellens, Steven200775.5197829.0032.0022.7524.0
4Tobback, Maarten126875.0149823.0025.0016.7518.5
5Vanlommel, Maxim169474.5164929.0032.5018.2520.0
6Den Hond, Patrick182374.5169128.5031.0017.2520.5
7Surkol, Hector144174.5147025.5028.5015.2518.5
8Claes, Luc171874.0156227.5030.5013.5018.0
9Bervoets, Yoeri144274.0135025.0025.5011.0018.0
10Reypens, Jan-Dries157574.0146624.0027.0013.0015.5
11Raeymaekers, Timon074.0126424.0025.5010.5017.0
12Geenen, Kobe074.094423.0026.0014.0016.0
13De Vet, Sylvin154474.0130222.0022.5011.2513.0
14Grossen, Jelle074.051317.5018.006.5010.0
15Huybrechts, Kobe073.5141928.0031.5013.7518.0
16Huybrechts, Martijn146673.5127723.5025.009.2516.5
17Laeremans, Domien073.585321.0022.508.2513.5
18Theys, Quinten073.086623.0024.506.5012.0
19Li, Erik073.067623.0023.505.0011.0
20Bruynseels, Johan073.056222.0023.507.0010.0
21Van Calster, Stan073.062621.0023.006.5015.0
22Li, Alex073.044320.0020.503.5012.0
23Theys, Tristan063.041118.0019.505.0011.0
24Bellens, Ruben062.0-2919.0020.504.509.0
25Verlinden, Roan062.0-4918.0019.503.007.0
26De Fleurquin, Jules062.0-2914.0014.501.504.0
27De Fleurquin, Heidi061.0-30219.5021.001.504.0
28Kadar, Arnold031.0-25419.0021.002.506.0
29Govaerts, Nicole031.0-67717.0019.002.005.0

Ronde 1

1Li, Alex0-1Bellens, Steven
2Van Dyck, Marc1-0Li, Erik
3Theys, Quinten0-1Theys, Bart
4Den Hond, Patrick1-0Theys, Tristan
5Laeremans, Domien0-1Claes, Luc
6Vanlommel, Maxim1-0Grossen, Jelle
7Geenen, Kobe½-½Reypens, Jan-Dries
8De Vet, Sylvin0-1Huybrechts, Kobe
9De Fleurquin, Jules0-1Huybrechts, Martijn
10Bervoets, Yoeri1-0De Fleurquin, Heidi
11Bruynseels, Johan0-1Surkol, Hector
12Raeymaekers, Timon1-0Verlinden, Roan
13Kadar, Arnold0-1Tobback, Maarten
14Van Calster, Stan1-0Govaerts, Nicole
 Bellens, Ruben1Bye

Ronde 2

1Bellens, Steven1-0Bervoets, Yoeri
2Surkol, Hector0-1Van Dyck, Marc
3Theys, Bart1-0Raeymaekers, Timon
4Tobback, Maarten0-1Den Hond, Patrick
5Claes, Luc1-0Van Calster, Stan
6Huybrechts, Kobe½-½Vanlommel, Maxim
7Huybrechts, Martijn1-0Bellens, Ruben
8Reypens, Jan-Dries½-½De Vet, Sylvin
9Li, Erik0-1Geenen, Kobe
10De Fleurquin, Heidi0-1Li, Alex
11Verlinden, Roan0-1Theys, Quinten
12Theys, Tristan1-0De Fleurquin, Jules
13Govaerts, Nicole0-1Laeremans, Domien
14Grossen, Jelle0-1Bruynseels, Johan
 Kadar, Arnold1Bye

Ronde 3

1Den Hond, Patrick0-1Bellens, Steven
2Van Dyck, Marc1-0Claes, Luc
3Huybrechts, Martijn0-1Theys, Bart
4Geenen, Kobe0-1Huybrechts, Kobe
5Vanlommel, Maxim1-0Reypens, Jan-Dries
6Bervoets, Yoeri1-0Theys, Quinten
7Laeremans, Domien0-1Surkol, Hector
8Raeymaekers, Timon1-0Theys, Tristan
9Bruynseels, Johan0-1Tobback, Maarten
10Van Calster, Stan1-0Kadar, Arnold
11Bellens, Ruben0-1Li, Alex
12De Vet, Sylvin1-0Grossen, Jelle
13De Fleurquin, Heidi0-1Li, Erik
14De Fleurquin, Jules0-1Verlinden, Roan
 Govaerts, Nicole1Bye

Ronde 4

1Bellens, Steven½-½Van Dyck, Marc
2Theys, Bart1-0Vanlommel, Maxim
3Huybrechts, Kobe0-1Den Hond, Patrick
4Claes, Luc1-0Raeymaekers, Timon
5Tobback, Maarten½-½Huybrechts, Martijn
6Li, Alex0-1Bervoets, Yoeri
7Surkol, Hector1-0Van Calster, Stan
8Geenen, Kobe1-0De Vet, Sylvin
9Reypens, Jan-Dries1-0Bruynseels, Johan
10Li, Erik1-0Kadar, Arnold
11Theys, Quinten1-0Govaerts, Nicole
12Theys, Tristan1-0Bellens, Ruben
13Verlinden, Roan0-1Laeremans, Domien
14Grossen, Jelle1-0De Fleurquin, Jules
 De Fleurquin, Heidi1Bye

Ronde 5

1Van Dyck, Marc1-0Theys, Bart
2Claes, Luc0-1Bellens, Steven
3Den Hond, Patrick½-½Surkol, Hector
4Bervoets, Yoeri½-½Tobback, Maarten
5Vanlommel, Maxim1-0Geenen, Kobe
6Huybrechts, Martijn0-1Huybrechts, Kobe
7Li, Erik0-1Reypens, Jan-Dries
8Raeymaekers, Timon1-0Theys, Quinten
9Van Calster, Stan1-0Theys, Tristan
10Laeremans, Domien1-0Li, Alex
11De Vet, Sylvin1-0De Fleurquin, Heidi
12Bellens, Ruben0-1Grossen, Jelle
13Bruynseels, Johan1-0Verlinden, Roan
 De Fleurquin, Jules1Bye
 Govaerts, Nicole0Afwezig
 Kadar, Arnold0Afwezig

Ronde 6

1Bellens, Steven0-1Theys, Bart
2Huybrechts, Kobe0-1Van Dyck, Marc
3Bervoets, Yoeri0-1Den Hond, Patrick
4Surkol, Hector0-1Vanlommel, Maxim
5Tobback, Maarten1-0Claes, Luc
6Reypens, Jan-Dries1-0Van Calster, Stan
7Laeremans, Domien0-1Raeymaekers, Timon
8De Vet, Sylvin½-½Huybrechts, Martijn
9Li, Alex0-1Geenen, Kobe
10Theys, Tristan0-1Li, Erik
11Theys, Quinten1-0Bruynseels, Johan
12Grossen, Jelle1-0De Fleurquin, Heidi
13De Fleurquin, Jules0-1Bellens, Ruben
 Verlinden, Roan1Bye
 Govaerts, Nicole0Afwezig
 Kadar, Arnold0Afwezig

Ronde 7

1Van Dyck, Marc1-0Vanlommel, Maxim
2Theys, Bart1-0Den Hond, Patrick
3Reypens, Jan-Dries0-1Bellens, Steven
4Raeymaekers, Timon0-1Tobback, Maarten
5Geenen, Kobe½-½Bervoets, Yoeri
6Huybrechts, Kobe0-1Surkol, Hector
7Claes, Luc1-0Theys, Quinten
8Li, Erik0-1De Vet, Sylvin
9Huybrechts, Martijn½-½Laeremans, Domien
10Van Calster, Stan0-1Grossen, Jelle
11Verlinden, Roan0-1Li, Alex
12Bellens, Ruben0-1Bruynseels, Johan
13De Fleurquin, Heidi0-1De Fleurquin, Jules
 Theys, Tristan1Bye
 Govaerts, Nicole0Afwezig
 Kadar, Arnold0Afwezig
Johan
02.11.2022 - 06:25

Proficiat Marc!!!

Beantwoorden
Pieter
01.11.2022 - 20:35

Knap Marc!

Beantwoorden
Stief
01.11.2022 - 12:30

Hahaa. Ik apprecieer het dat de verslaggever vermeldt dat slechts in mijn afwezigheid de baan vrij wordt gemaakt 🙂 Maar in all seriousness, proficiat aan alle deelnemers en Marc als verdiende winnaar!

Ik ga proberen de Zichemse rapidtitel nog binnen te halen vrijdag…

Beantwoorden
Bogdan
01.11.2022 - 11:24

Mooi gedaan, Marc! Proficiat!

Beantwoorden
Steven
01.11.2022 - 07:46

Proficiat Marc!!

Beantwoorden

Reactie

Meer schaakstukken over clubkampioenschap 2022 rapid

CK rapid 2022

Clubkampioenschap Rapid 2022

30 oktober @ 10:00

    2

We spelen het Clubkampioenschap Rapid op zondag, voor jeugd én volwassenen samen. Het is die dag geen les. Inschrijven kan tot en met vrijdag 28 oktober via bellenssteven@gmail.com

Lees meer
bk

Belgium Rapid Championship

28 augustus @ 09:00

De Belgian Chessclub (Anderlecht) organiseert op zondag 28 augustus het Belgisch kampioenschap rapidschaak Het kampioenschap vindt plaats op de José…

Lees meer
trophy 4145177

Yoeri debuteert met winst in CK reeks B

Steven     03.08.2022     3

Yoeri en Jan-Dries sloten dinsdag het clubkampioenschap af met hun twee inhaalpartijen. Yoeri slaagde erin één half puntje binnen te halen uit de beide partijen, en zich zo tot kampioen te kronen in de B-reeks. Proficiat Yoeri!

Lees meer
chess 1483735 1920

Clubkampioenschap 2022: Partijen

Speel op deze pagina alle partijen van het Clubkampioenschap 2022 na!

Lees meer